Czas na większe zakupy? Skorzystaj z promocji Allegro

Poznaj piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB

Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RB, Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RB opinie, Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RB cena

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. A wraz z nimi wypiekanie szynek, schabów, mazurków i bab. Jeśli szukasz dobrego piekarnika na ostatni moment, przychodzimy z propozycją! Poznaj piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB i jego możliwości.

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex – informacje ogólne

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex to piekarnik elektryczny o pojemności 75 litrów, dlatego pozwala na pieczenie kilku potraw jednocześnie. Innowacją są dzielone drzwi, które zapewniają dostęp do obu komór pieczenia oddzielnie. To świetna informacja dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas i prąd, piekąc ciasta i dania mięsne jednocześnie. Dzięki temu nie ma problemu z przechodzenia zapachów do ciasta. Dodatkowo piekarnik Samsung Dual Cook Flex daje możliwość ustawienia innych trybów pieczenia dla obu komór, jak również stosowania różnych zakresów temperatur! Jeśli nie planujesz w tym roku wielu wypieków, możesz skorzystać wyłącznie z górnej komory, skracając czas przygotowywania potraw o 22%, jak również energię o 20% w stosunku do użycia całego piekarnika.

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB – specyfikacja

Jest to piekarnik z klasą efektywności energetycznej A+ o wymiarach 595x595x570 mm. Dostępny w kolorze czarnym z podwójną szybą z czarnego szkła. Wnętrze komory wykonano z emalii ceramicznej. Dużym plusem są chowane pokrętła, dzięki czemu znacznie łatwiej można utrzymać je w czystości.

Prowadnice teleskopowe zapewniają bezpieczne i stabilne wyciąganie potraw. Umożliwiają także wysuniecie dań w celu zdjęcia pokrywy, przewrócenia mięsa na drugą stronę czy zamieszania, zapewniając stabilne podłoże, bez ryzyka wywrócenia. W zestawie z piekarnikiem są sprzedawane dwa ruszty, jedna blacha emaliowana ora płyta CD z książką kucharską. Cena piekarnika od około 2500 złotych.

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB – programy i funkcje

Znajdziemy tu aż 50 programów automatycznych, ułatwiających przygotowywanie różnych potraw i ciast. Urządzenie posiada takie tryby pieczenia jak grzałka górna, grzałka dolna, grzałka Eko, grzałka górna + termo obieg, grzałka dolna + termo obieg, termo obieg, duży grill, tryb czyszczenia Catalityc oraz tryb parowy Steam Clean. Po pieczeniu nie musisz martwić się zeskrobywaniem resztek i mozolnym wycieraniem wnętrza komory, ponieważ piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB posiada wkładkę katalityczną, zbierającą tłuszcz i utleniającą go w wysokiej temperaturze, jak również czyszczenie parowe Steam Cure.

Znajdziemy tu także ciekawe funkcje, takie jak:

Szybkie nagrzewanie – jest to możliwe dzięki działaniu dwóch termo obiegów. Szybciej nagrzewają wnętrze, umożliwiając szybsze przygotowywanie potraw

Tryb ProRosting – jeśli lubisz potrawy z przypieczoną skórką, a jednocześnie miękkie i soczyste w środku, ten tryb będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Podczas trybu pracy piekarnik nagrzewa piekarnik do temperatury 220 stopni Celsjusza w celu zrumienienia dania. Następnie powraca do wybranej przez Ciebie temperatury.

Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RB opinie

Największą zaletą urządzenia Samsung Dual Cook Flex jest jego funkcjonalność i możliwość pieczenia dwóch potraw w zupełnie różnych temperaturach jednocześnie. Na uwagę zasługuje również solidna konstrukcja i elegancki, ponadczasowy design. Niewątpliwym plusem jest także czytelny wyświetlacz LCD, ułatwiający wybranie odpowiednich ustawień.

Piekarnik SAMSUNG Dual Cook Flex NV75N5641RB to rozwiązanie dla osób, które lubią piec różne potrawy i ciasta, jednak cenią swój czas. Jeśli szukasz urządzenia, które umożliwi Ci przygotowywanie ciast i dań mięsnych jednocześnie, z pewnością będzie to idealne rozwiązanie.

Interesuje Cię naprawa piekarników? Nasz serwis AGD zjawi się u Ciebie tak szybko jak to możliwe! Zwykle realizujemy wizyty tego samego lub następnego dnia oraz posiadamy przy sobie wiele części do piekarników, umożliwiających dokonanie dużej liczby napraw od ręki. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj termin!

To może Cię zainteresować:

Spalona grzałka w piekarniku – jak sprawdzić?

Dlaczego piekarnik nie trzyma temperatury?