Nowe rozwiązania w pralkach Bosch, które doceni każda pani domu

pralka ubrania w środku

Nowa technologia od Bosch spodoba się wszystkim zabieganym osobą, jeżeli niejednokrotnie w pośpiechu dosypujesz proszku i wlewasz płyn do płukania, spodoba ci się fakt, że dzięki nowej technologii, dodawanie detergentu odbywać będzie się dopiero po 20 praniach. Jakie są nowe rozwiązania w pralkach Bosh?

pralka Bosh
źródło: Euronics

Nowe rozwiązania w pralkach Bosch

Pralki Bosch VarioPerfect z systemem i-DOS same wiedzą ile detergentu pobrać, sypiesz raz, a pralka wypierze pranie z jednego sypania nawet do 20 razy. Pralki są tak zaprojektowane, że pobierają płyn do płukania i proszek do prania z dokładnością do 1 mm

Nowe pralki posiadają coraz więcej udogodnień, które mają na celu jak najbardziej pomóc nam zaoszczędzić czas. Każda osoba, której zdarzyło się załadować pranie, jednak zapomnieć o dosypaniu detergentu, doceni producenta Bosh za tak wielki postęp, jeżeli chodzi o rozwój pralek.

Dzięki systemowi i-DOS nowe pralki automatycznie pobierają proszek do prania, czy też płyn. Do rzeczy: jak działa ten system? Pojemnik płyn do płukania ma pojemność aż 1,3 litra, lejesz raz i nie martwisz się przez mniej więcej 20 kolejnych prań. W pralce zamontowany jest czujnik, który ma za zadanie sprawdzić:

pralka ubrania w środku
źródło: lavenderlaundry.co.uk
  • Jakie tkaniny są w pralce, czyli ich rodzaj
  • Jak bardzo brudne są
  • Jak twarda jest woda
  • Jak dużo załadowane jest ubrań

I właśnie dzięki temu możemy cieszyć się idealnie czystymi ubraniami! Czujnik biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, dobiera odpowiednią ilość detergentu z dokładnością co do 1 mm! Jeżeli pralka, która automatycznie pobiera detergentu, jeszcze was nie przekonała, to może jej kolejne zalety was przekonają? Jak wiadomo, pralki są jednych z najbardziej energochłonnych sprzętów, dlatego też pralka Bosch wychodzi temu naprzeciw i pobiera nawet do 30% mniej energii i jest w stanie oszczędzić nawet do 7062 litrów wody! Co teraz myślicie na temat pralki Bosch VarioPerfect?