Inteligentne sprzęty od LG

Inteligenta pralka i lodówka, czyli urządzenia wyposażone w SI możemy już od dawna znaleźć w zagranicznych sklepach LG. Ci, którzy wiedzą już coś na temat tych sprzętów, zastanawiają się, kiedy i czy w ogóle trafią one na polskie półki LG.

Inteligentne sprzęty od LG
źródło: pixabay.com

Jak wiadomo w zagranicznych sklepach AGD, mamy o wiele większy wybór produktów są one ciekawsze i bardziej interesujące, można powiedzieć, że nasz rodzimy rynek jest troszeczkę na uboczu i wiele z tych produktów nie trafia do Polski.

Według jednego z portali urządzenia takie jak pralka TwinWash i lodówka InstaView już niedługo ma trafić na nasz polski rynek. Zacznijmy więc o przyjrzeniu się tym sprzętom. Lodówka InstaView Door-in-Door w sposób oczywisty wyróżnia się 33-calowym szklanym panelem, ten właśnie ekran umożliwia sprawdzenie zawartości lodówki bez otwierania urządzenia. Wystarczy, że stukniemy podwójnie w ekran, by podświetlić wnętrze lodówki i skontrolować stan zapasów przy zamkniętych drzwiach. Czemu ma służyć takie dodatkowe wyposażenie? Jak wiadomo, ciągłe otwieranie drzwi powoduje spore utraty energii, a dzięki tej technologii nie musimy tego robić, by sprawdzić zapasy naszej lodówki.

Inteligentne sprzęty od LG – lodówki

Lodówki LG zasilane są przez silnik Inverter Linear Compressor, który zamiast konwencjonalnego napędu wyposażony jest w liniowy napęd tłoka. Co według producenta redukuje tarcie wewnętrzne, co z kolei przekłada się na mniejsze zużycie energii i niwelowanie hałasu, przy czym zapewnia większość trwałość i niezawodność sprzętu.

lodówka
źródło: pixabay.com

Inteligentne sprzęty od LG – pralki

Natomiast pralka TwinWash ma za zadanie zaoszczędzić nasz czas poprzez jednoczesne pranie kolorów z białymi. Jest to możliwe dzięki dodatkowemu mniejszemu modułowi, oba te moduły mogą działać równocześnie bądź samodzielnie. Każdy z nich pracuje niezależnie, co oznacza, że można stosować różne sposoby i rodzaje prania. Co przekłada się na to, że oba prania wykonamy w dokładnie 49 minut.

Źródło: spidersweb.pl

Dajcie znać co myślicie o innowacyjnych technologiach tego producenta, który ze sprzętów jest dla Was najciekawszy?