Nowe piekarniki i płyty od Haier

Haier wykracza poza swoje granice i rozbudowuje swój asortyment o kuchenki i piekarniki. Marka cieszy się popularnością w zakresie sprzętów chłodzących, chcą pokazać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozszerzyć swój segment o urządzenia do pieczenia i gotowania.

Nowe piekarniki i płyty od Haier

źródło: refrigerators.reviewed.com

Nowe piekarniki i płyty od Haier – co mają do zaoferowania?

Dzięki zastosowaniu prostych rozwiązań, marka chce, żeby gotowanie wróciło do swoich początków, a to za sprawą nowych piekarników, które są bardzo łatwe w obsłudze. Piekarnik w rozumieniu Haier ma zapewniać wysoką wydajność oraz nowoczesny design.

Haier oferuje płyty gazowe i indukcyjne, mają one za zadanie pomóc nam przygotować posiłki, przy małym wkładzie naszej siły. Urządzenia dostępne są w kolorze stali nierdzewnej i czarnego matu, dzięki czemu idealnie wpasują się do lodówek, które producent ma w swojej ofercie.

Szybko, smacznie, bez wysiłku, czyli w co wyposażone są urządzenia Haier?

Urządzenia Haier są wykonane w nowoczesny stylu, poprzez zastosowanie eleganckich wykończeń wpasują się do każdej kuchni, a każde użycie sprzętu będzie dla nas przyjemnością.

Piekarnik posiada funkcje auto gotowania, w momencie, kiedy wybierzemy jaką potrawę chcemy przygotować, ustawi on automatycznie odpowiedni czas, temperaturę i tym, dodatkowo mamy możliwość wielopoziomowego gotowania, więc przygotowanie dwóch potraw nie będzie już problemem.

Marka do sprzedaży wprowadza także płyty indukcyjne i gazowe (4- gazowe, 5-indukcyjnych). Większość modeli płyt indukcyjnych posiada „My Zone” – czyli strefę, w której możemy umieścić duży garnek bądź kilka mniejszych. Dzięki intuicyjnemu panelu sterowaniu gotowanie staje się szybsze, przyjemniejsze i bardzo proste. Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo, wyposażone są one w system, który blokuje polecenia (uniemożliwia nieplanowany wzrost temperatury).

płyta indukcyjna

źródło: mobofree.com

Środowisko ponad wszystko

Nie ważne, które płytę wybierzemy, czy gazową, czy indukcyjną będą one pobierały najniższą wartość energii, przy czym nadal wykorzystywane są najnowsze technologie. Kuchenki zaprojektowane są w sposób bardzo ergonomiczny dla twojego komfortu i prostoty użycia.

Jak myślicie Haier tak jak w przypadku lodówek podbije rynek piekarników i innego sprzętu AGD?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *