5 sposobów na ukrycie pralki w kuchni

Wiele z nas decyduje się na postawienie pralki w kuchni ze względu na ograniczone miejsce w łazience, jednak nie zawsze chcemy, aby pralka w kuchni, czy nawet łazience była widoczna. Jak więc ukryć pralkę w kuchni? Czy da się ukryć pralkę ładowaną góry? 5 sposobów na ukrycie pralki w kuchni.

5 sposobów na ukrycie pralki w kuchni

ukrycie pralki

źródło: RemoveandReplace.com

Szafka jest idealnym miejscem, aby ukryć pralkę zarówno w kuchni jak i łazience. Jeżeli wasza kuchnia wam na to pozwala oddzielcie osobny kącik w którym stanie pralką i będziecie mogli swobodnie ustawić koło niej detergenty, czy kosz na pranie.

pralka w kuchni

źródło: londonperfect.com

Pamiętajcie, że kiedy chcecie postawić pralkę w kuchni musi mieć ona dostęp do bieżącej wody i odpływu. Najwygodniej będzie ją zamontować koło zlewu, aby nie ciągnąć wody przez całą kuchnię.

kuchnia pralka

źródło:atticmag.com

Pralki i suszarki powinny stanąć koło siebie, aby było wam wygodnie włączać pranie, więc ustawiając pralkę zmierzcie dokładnie miejsce w którym ma stanąć, aby wasza suszarka także się zmieściła.

pralka ładowana od góry ukryć

źródło:dornob.com

Pralki ładowane od góry także mogą być ukryte, szczególnie w kuchni jest ważne aby taka pralka była zakryta. Zakrycie takiej pralki spowoduje, że będziecie mieć dodatkowy blat na którym będziecie mogli przygotowywać potrawy.

pralka kuchnia

źródło: photos.hgtv.com

Pralka w kuchni nie musi być cała zakryta wystarczy, że zamontujecie na niej blat i także będzie wyglądać to dobrze. Jednak jeżeli wolicie, żeby nie było jej widać, a nie chcecie wydawać dużo na zabudowę, możecie zastosować własnie takie szafki i dodatkowo zakryć je zasłonką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *