Zmywarki Amica i ich funkcje

zmywarka

Nowoczesne zmywarki zostały zaprojektowane w taki sposób by korzystanie z nich było intuicyjne. Zobaczcie jakie innowacyjne technologie zostały wykorzystane w zmywarkach Amica.

zmywarka
źródło: appliancesdirect.co.uk

Zmywarki Amica i ich funkcje

Zmywanie 3D

Trzy niezależne poziomy natrysku powodują, że twój garnek już nigdy nie będzie niedomyty. Takie rozmieszczenie natrysku powoduje, że woda bez problemu dociera do nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Wybierając urządzenie z tą funkcją, nie musisz także pamiętać o płukaniu naczyń przed włożeniem do zmywarki, ponieważ sprzęt wykona mycie wstępne za Ciebie oraz wyczyści nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Twoja zmywarka niedomywa naczyń? Zobacz tutaj jak poradzić sobie z tym problemem.

Flexi Space

Innowacyjne cechy, które zostały wykorzystane w modelu ZWM 668 IED, pozwalają dostosować zmywarkę do Twoich potrzeb. Złożenie zbędnych elementów zmywarki powoduje, że do zmywarki możesz bez problemu włożyć garnki, patelnie oraz inne większe naczynia, a zostaną one dokładnie umyte. W modelu tym znajduje się także górna szuflada Maxi Space 3, dzięki której możesz umyć dodatkowo nawet 14 kompletów naczyń. System Up&Down pozwala na regulacje górnego kosza, dzięki czemu możesz załadować maksymalnie urządzenie.

Turbo Dryling

Jeżeli zawsze po zakończonym zmywaniu starałeś się jak najszybciej wyciągnąć naczynia ze zmywarki, by nie zostały żadne zacieki, to z modelem Amica ZIA 648a możesz o tym zapomnieć. Nowoczesny system suszenia powoduje, że para nie pozostaje na naczyniach. System wspomagany jest przez obieg powietrza oraz wiatraki, które umieszczone są w ściankach zmywarki.

Zmywarki Amica i ich funkcje
źródło: valley-door.com

Program Auto

Ten program spodoba się osobą, które zawsze mają problem z dostosowaniem programu do stopnia zabrudzeń naczyń, po wstępnym płukaniu naczyń następuje automatyczne dostosowanie ilości oraz temperatury wody. Elektroniczny sensor ocenia stopień zabrudzenia wody i dzięki temu określa optymalną temperaturę, która waha się między 45 a 60 stopniami. Jeżeli poznanie wszystkich programów zmywarki jest dla Ciebie problemem to nowoczesne zmywarki, które same dostosowują program, są właśnie dla Ciebie.

Zmywarki Amica i ich funkcje były Wam już znane, czy może są dla Was nowością?

Źródło: amica.pl