Porządki po budowie – dlaczego warto wybrać wynajem pracowników?

porządki po budowie, sprzątanie po budowie, sprzątanie pobudowlane

Doprowadzenie terenu i budynku po pracach budowlanych to żmudna praca na wiele godzin. Porządki po budowie warto zlecić z tego powodu firmie, która zadba o sprawny przebieg prac. Przeczytaj nasz wpis i poznaj ofertę technikan.pl!

Porządki po budowie – oferta od technikan.pl

Przede wszystkim porządki po budowie wiążą się z ogromem ciężkiej, fizycznej pracy. Dodatkowo wymagają zarezerwowania wielu godzin na przeprowadzenie niezbędnych czynności. Decydując się na wynajem pracowników na godziny nie musisz tracić energii na wykonywanie ciężkich prac oraz czasu na samodzielne poszukiwania pracowników. Jak wiadomo, nietrudno jest trafić na nieodpowiedzialne osoby, które często nie pojawiają się w wyznaczonym terminie lub mówiąc kolokwialnie, obijają się w pracy. Wybierając współpracę z nami otrzymujesz wsparcie pomocników fizycznych bez specjalizacji. Dzięki temu możesz liczyć na atrakcyjną ofertę cenową, obejmującą 4- i 8- godzinne pakiety pracy. Ponadto współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi i pracowitymi osobami, które wykonują zlecone prace sprawnie, terminowo i z dbałością o szczegóły. Kierujemy ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw budowlanych, które poszukują pomocników na budowach. Umożliwiamy wygodne płatności gotówką, kartą lub przelewem.

Porządki po budowie – jakie prace?

Pracownik na godziny z naszej firmy zajmuje się prostymi pracami, niewymagającymi dodatkowych uprawnień. W ramach współpracy możesz liczyć na wykonanie takich prac, jak:

  • Wynoszenie gruzu;
  • Przenoszenie materiałów budowlanych (m.in. noszenie cementu, płytek, cegieł);
  • Załadunek materiałów budowlanych;
  • Podstawowe sprzątanie pobudowlane (zamiatanie, odkurzanie, odpylanie).

Większość naszych pracowników jest zmotoryzowana, dlatego dotrze pod wskazany adres zarówno do centrum, jak i na przedmieścia miasta. Nie zajmujemy się gruntownymi porządkami, takimi jak usuwanie plam po farbie, mycie okien czy usuwanie pozostałości po tynku.

Porządki pobudowlane wymagają dużych nakładów pracy i czasu. W tej sytuacji wynajem pracowników na godziny, którzy uporządkują przestrzeń sprawnie i terminowo, jest bez wątpienia sensownym rozwiązaniem. Chcesz skorzystać z naszej oferty porządki po budowie? Wypełnij nasz formularz online lub skontaktuj się z nami telefonicznie!

Przeczytaj również:

Wynajem pracowników dla biur – dlaczego warto skorzystać?

Mała sypialnia – jak urządzić mały pokój?