Samsung oferuje 3 miesiące HBO GO na trzy miesiące?!

Samsung przygotował specjalną ofertę dla tych, którzy chcą wymienić swój stary telewizor na nowy model UHD. Promocja dotyczy także 3-miesięcznego dostępu do platformy HBO GO.

samsung uhd

źródło: cramptonandmoore.co.uk

Samsung oferuje 3 miesiące HBO GO na trzy miesiące?!

Nikt nie zaprzeczy, że oglądanie ulubionych seriali na nowym telewizorze UHD (4K) nie będzie dla niego przyjemnością. Dzięki żywym i nasyconym kolorom oraz wyrazistości obrazu zyskujemy jakość, jakiej do tej pory nie widzieliśmy. „Promocja UHD” polega na wymianie starego telewizora na nowy, model UHD dodatkowo dostajemy voucher[1] z dostępem do aplikacji HBO GO na trzy miesiące.

Promocja rozpoczęła się 20.02, do zgarnięcia jest 36 telewizorów Samsung UHD o przekątnej od 55” do 88”, według zapewnień producenta telewizory mają oddawać kolory i szczegóły, dzięki, którym poczujemy się jakbyśmy byli w filmie.

Decydując się na telewizor Samsung UHD, zyskujemy dostęp do platformy HBO GO, znajdziemy w na niej seriale i filmy, które są znane i lubiane na całym świecie. Niestety liczba voucherów na trzymiesięczny dostęp do aplikacji HBO GO w Smart TV jest ograniczona. Chcąc skorzystać z tej oferty musimy do 31.03, kupić telewizor w wybranej sieci sprzedażowej i do 14.04 zarejestrować zakup przez formularz, który jest dostępny na stronie promocji oraz dołączyć skan dowodu zakupu. Na tej samej stronie znajdziemy także regulamin.

 

Źródło: Samsung Electronics

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *