Informacja prasowa: Odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A

Odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A gwarantuje ekstremalnie skuteczne i ciche odkurzanie. Odkurzacz ten to unikalny model, który przenosi odkurzanie na zupełnie inny model. Jest to jedyny taki model bezworkowy, który może się poszczycić poczwórną klasą A oraz cichą pracą.

odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A

80 decybeli – taki hałas wytwarzają tradycyjne odkurzacze, naukowcy twierdzą, że taka ilość decybeli może mieć negatywny wpływ na stan nerwowy człowieka oraz powodować bóle głowy oraz rozdrażnienie. Tefal znalazł jednak rozwiązanie i stworzył odkurzacz, który generuje dźwięk, który nie przekracza 67 decybeli, co jest porównywalne z normalną rozmową. Efekt ten został uzyskany przez wykorzystanie systemu Extreme Silence, bloki wyciszające silnik oraz dodatkowe elementy, które tłumią hałas. Można stwierdzić, że tak cichy odkurzazz, sprawdzi się w domu, zamieszkałym przez małe dzieci i czworonogi, które reagują na hałas.

Wyjątkową cechą tego bezrowkowego odkurzacza jest fakt, że pomimo tak cichej pracy urządzenie jest niezwykle skutecznie. Jako jeden z niewielu odkurzaczy posiada klasę A zarówno jeżeli chodzi o odkurzanie dywanów, jak i wykładzin z krótkim i długim włosiem. Jest to m.in. zasługa specjalnie zaprojektowane trzy-pozycyjnej szczotki P3WER GLIDE, której zadaniem jest jak największe dostosowanie do odkurzanej powierzchni. Bezrowkowy odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A został także wyposażony w zestaw akcesoriów – turboszczotek do usuwania sierści z kanap i dywanów co szczególnie spodoba się posiadaczom czworonogów.

Odkurzacz ten posiada także trzy poziomy filtrowania (technologię cykloniczną, filtr piankowy, wysokowydajny filtr EPA) oraz zapewnia wysoki poziom czystości wydmuchiwanego powierza – co pozwala wychwycić > 99,98% pochłanianego kurzu.

Odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A

Ważną informacją dla osób, które dbają o środowisko, że pomimo tak wysokiej skuteczności odkurzacz cechuje się niskim zużyciem energii, co przekłada się na zmniejszenie rachunków za prąd. Kolejne zalety urządzenia to długi, bo aż ośmiometrowy kabel, zwrotność odkurzacza, łatwość przesuwania, dzięki nieblokującym się kołom. Dodatkowo ma ergonomiczną budowę, która ułatwia jego przechowywanie.

Sprawdź także test cichego odkurzacza ELECTROLUX ULTRASILENCER  tutaj.

Nowy odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A ma być odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Jest on dostępny w sprzedaży w rekomendowane cenie detalicznie 1399 zł brutto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *