Porównanie pralek: LG F10B8ND, Electrolux EWS1266CI, Whirlpool AWO/C 0714

Pralka LG F10B8ND, Electrolux EWS1266CI,  Whirlpool AWO/C 0714 to trzy modele na które bardzo często zwracamy uwagę kupując nową pralkę, zobaczcie czym różnią się poszczególne modele i czy warto kupować najdroższą z tych pralek.

pralki
źródło: lg.com/electrolux.pl/ euronics.ee

Porównanie pralek: LG, Electrolux, Whirlpool

Kupując jakikolwiek produkt zawracamy uwagę na cenę przede wszystkim mówiąc o ciężkich sprzętach jak pralki, które mają nam posłużyć na lata.

To nie jedyne porównanie pralek na naszym blogu sprawdźcie tutaj: Porównanie pralek: Samsung WW70J5346MA LG F14U2TDN1 Electrolux EWF1276GDW.

  • LG F10B8ND – ok. 1300 zł
  • Electrolux EWS1266CI – ok. 1549 zł
  • Whirlpool AWO/C 0714 – ok. 1499 zł

Porównanie pralek: LG, Electrolux, Whirlpool

Jak możecie zobaczyć w tabelce powyżej nie ma znaczenia ilość programów, niektórych z nich zapewne nigdy nie skorzystamy. Wybierając pralkę zwróćcie uwagę przede wszystkim na programy takie jak eco – jeżeli zależy wam na jak najmniejszy zużyciu energii, w przypadku alergików na programy takie jak dodatkowe płukanie.

Funkcji pralek może być wiele, nie ma odpowiedzi na pytanie jakie z nich są najważniejsze i musicie je mieć.

Wybierając pralkę zwróćcie także uwagę na efektywność energetyczną parametry jakie są w niej opisane decydują o poborze energii, czy też wody, sprawdźcie, czy sprzęt, którym jesteście zainteresowani spełnia wasze oczekiwania.  Porównanie pralek: LG, Electrolux, Whirlpool

Bezpieczeństwo jest także bardzo ważną kwestią, a niektórzy mogą stwierdzić, że najważniejszą. Tak np. w przypadku rodzin z dziećmi blokada rodzicielska będzie najważniejszym kryterium, które będzie wyznacznikiem, czy pralka sprawdzi się w ich domu. W przypadku osób mieszkających w bloku tym kryterium może być wbudowane zabezpieczenie przed zalaniem.