Nowość w świecie chłodziarko-zamrażarek – Lodówka Haier z funkcją ochrony zdrowia

Lodówka Haier

Z lodówki korzysta każdy z nas. Jest najważniejszym i prawdopodobnie najpopularniejszym urządzeniem AGD w polskich domach. Obecna sytuacja na świecie zmusiła nas do zmiany naszych nawyków żywieniowych, głównie ze względu na ogólnoświatowy lockdown oraz niższą częstotliwość wychodzenia na zakupy. Nowoczesne urządzenia idą oczywiście za trendami, dlatego coraz więcej lodówek posiada specjalne funkcje chłodnicze, dzięki którym jedzenie na dłużej zachowuje swoje wartości odżywcze. Kto jest aktualnie liderem w produkcji inteligentnych lodówek? Oczywiście marka Haier, która od kilkunastu lat jest niesłabnącym numerem 1 na światowym rynku urządzeń gospodarstwa domowego. Co oferuje nowa lodówka Nofrost od firmy Haier? Czy jest warta swojej ceny?

Nieważne, czy potrzebujesz pomocy przy starszym modelu lodówki, czy zupełnie nowym, z pewnością zainteresuje Cię nasz serwis AGD. Umów się na pierwszą wizytę poprzez formularz internetowy, a nasz zespół podjedzie pod wskazany adres jeszcze dzisiaj.

fot. Materiał prasowy Haier

Lodówka Haier a świeżość produktów

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że produkty przechowywane w lodówce mają różne wymagania co do ich przechowywania. Niektóre z nich lubią wilgotność, a inne nieco wyższe temperatury. Nowość na rynku lodówek, czyli lodówka Haier A3FE742CGWJ została wyposażona w innowacyjną technologię Fresher Tech, która pomaga zachować dłuższą świeżość produktów. Specjalnie wydzielona strefa ułatwia dostosowanie temperatury, w zależności od tego, jaką żywność zdeycujemy się w niej trzymać. Jeśli lubisz trzymać w lodówce warzywu i owoce, nowa lodówka Haier powinna Ci się spodobać. Co więcej, strefa MyZone pozwala na rozmrożenie owoców morza czy innych produktów do rozmrożenia, a także posiada funkcję szybkiego schłodzenia. Idealne dla smakoszy zimnych napojów gazowanych.

Osoby lubujące się w spożywaniu posiłków z warzyw i owoców, z pewnością zainteresują się strefą Humidity Zone, która zapewnia przechowywanie owoców i warzyw w optymalnej temperaturze. Nowa lodówka Haier samodzielnie dba o odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz urządzenia i utrzymuje wilgotność w specjalnej strefie na poziomie ok. 90%. Co to oznacza dla zwykłych konsumentów? Przede wszystkim smaczniejsze i świeższe pomidory na poranne śniadanie i przepyszne arbuzy na deser.

Czy to koniec z rozmrażaniem i szronem w lodówce?

Czy ktokolwiek z nas lubi rozmrażać lodówkę? Oczywiście, że nie. Rozmrażanie lodówki nie jest trudne, lecz zabiera bardzo dużo czasu, który z pewnością jesteśmy w stanie wykorzystać o wiele lepiej. Nowoczesne lodówki coraz częściejimplementują innowacyjne technologie typu „Total No Frost”, która skutecznie chroni urządzenie przed lodem i szronem.Czy nowa lodówka Haier to jedyne urządzenie wyposażone w tego typu technologię? Nie, ale dzięki osłonie FresherShield, ciepłe powietrze nie przedostaje się w tak łatwy sposób do zamrażarki. Podobne rozwiązania są świetne dla użytkowników, którzy zapominają o regularnym myciu i rozmrażaniu lodówki. 

Czy nowa lodówka Haier to rzeczywiście nowość?

W nowoczesnym świecie trudno o rewolucje na jakimkolwiek rynku nowych technologii. Czy w przypadku lodówki Haier czeka nas zupełna rewolucja? Niezupełnie, ale mimo to, urządzenie posiada wiele nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które pomagają użytkownikom w formie:

  • Ulepszonej energooszczędności, a co za tym idzie, zmniejszenia wydatków i zużycia energii;
  • Ograniczenia marnowania żywności;
  • Ułatwienia życia podczas domowej kwarantannych.

Lodówki marki Haier to nadal jedne z najbardziej zaawansowanych chłodziarek na świecie. Nowości na rynku urządzeń AGD nie są zbyt częste, ale dobrze wykończone, stylowe i cicho pracujące lodówki to wciąż idealne rozwiązanie zarówno do nowoczesnych kuchni, jak i kuchni pozostawionych w stylu retro.