Zmywarka Baby Care firmy Indesit

Jak wiadomo narodziny dziecka to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu, jednak tym samym wydarzenie to niesie za sobą wiele zmian. Jak wiadomo, ważnym elementem jest, aby zachować jak największą czystość wokół dziecka, dlatego też firma Indesit postanowiła wyjść temu naprzeciw.

zmywarka baby care

źródło: indesit.co.uk

Możemy już zapomnieć o godzinach spędzonych przy zlewie w celu wyszorowania zabawek, czy butelek, teraz jest to możliwe dzięki zmywarce Baby Care, w której możemy włączyć cykl o wysokiej temperaturze, który pozbędzie się prawie wszystkich bakterii. Choć nie każdy przekonany jest do zmywarek i uważa je za nie dość zdrowe rozwiązanie, to ta zmywarka zmieni jego myślenie. Baby Care wolne jest od BPA, czyli toksycznego plastiku, bisfenolu a oraz ftalny. Odpowiednia konstrukcja zapewnia wygodnie ułożenie dziecięcych akcesoriów tak, aby były one jak najlepiej doczyszczone. Warto także wspomnieć o programie Super Rapid, który pozwala na umycie i wysuszenie naczyń w 45 minut.

Jak potwierdza analiza Instytutu Badawczego VDE, cykl Baby Care jest w stanie wyeliminować nawet 99,999% bakterii. W tym cyklu możemy umyć najróżniejsze akcesoria dziecięca jak sztućce, butelki, czy też zabawki. Zmywarka w zestawie posiada także wyjmowany element „Baby Zoo”, który przeznaczony jest to mycia dziecięcych akcesoria i nie tylko. Akcesorium to pozwala nam z łatwością wysterylizować smoczki, butelki, talerzyki, czy sztućce. Tym samym akcesoria naszego dziecka oddzielone są od innych elementów w zmywarce. „Baby Zoo” to nie tylko funkcjonalność, ale także design- na pudełku namalowane są kolorowe i żywe postacie. Po wyjęciu ze zmywarki może służyć jako pojemnik do przechowywania dziecięcych przedmiotów w kuchennej szafce.

Zmywarka Indesit wykonana jest ze stali nierdzewnej i nie zawiera niklu, jak wiadomo, dzieci podatne są na alergie, więc rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci. Urządzenie to cechuje się bardzo cichą pracą- 42 decybeli, jest takie samo natężenie, jakbyśmy rozmawiali szeptem. Dlatego też niezależnie od godziny możemy włączyć naszą zmywarkę i nie martwić się, że obudzi ona nasze dziecko.

baby care zmywarka

źródło: linea3cocinas.com

Zmywarka Baby Care to nie tylko urządzenie, które ma być ułatwieniem dla rodziców, posiada ona szereg innych funkcji, dzięki którym sprzęt ten jest wysoce funkcjonalny. Jak wiadomo, nie zawsze możemy załadować naszą zmywarkę do pełna i tutaj z pomocą przychodzi cykl Halfload, dzięki któremu możemy załadować tylko połowę naszej zmywarki i tym samym zaoszczędzić wodę i zużycie energii elektrycznej. Wyposażony jest także w cykle Super Rapid (super szybki) – redukujący czas mycia i suszenia do 45 minut, Rapid (szybki – trwa od 25 do 30 minut w temperaturze 50°C bez suszenia) i Sixty (60-minutowy). Możemy także wybrać cykle automatyczne, które same będą dostosowywać czas mycia do stopnia zabrudzenia naczyń – rozwiązanie to sprawdza się, kiedy czasami w pośpiechu włączamy zmywarkę i chcemy mieć pewność, że nie zużyjemy więcej wody i energii elektrycznej niż to potrzebne. Nawet największe naczynia nie muszą być już myte ręcznie. Kiedy zdecydujemy się na program Extra, czyli wyjmiemy górny kosz, do dyspozycji zyskujemy 52 cm. Nasze naczynia będą umyte już w ciągu godziny, a jeżeli zależy nam na umyciu delikatnych naczyń, jak wazony dodatkowo możemy włączyć opcje ½ załadunku.

Ta zmywarka jednak cie nie przekonała? Nic straconego sprawdź: Najlepsze zmywarki 2016 😉

W celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa zmywarka Baby Care wyposażona jest w trzywarstwowy filtr i opatentowaną funkcje brudzenia, której zadaniem jest włączenie urządzenia z trybu stand-by tak, aby w razie jakiejkolwiek usterki zapewnić, jak największe bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *