Urządzenia kuchenne na Dzień Matki od Panasonic

Panasonic wychodzi do nas z propozycją małego AGD, które może sprawdzić się jako prezent na Dzień Mam, linia zwana jest: „Doświadczenia świeżości”. Firma oferuje urządzenia kuchenne, które sprawdzą się szczególnie jako prezent z okazji Dnia Matki. Zobaczcie, jaką propozycje przygotował dla nas Panasonic.

małe AGD

źródło: clubitc.ro

Firma wypuściła linię małego AGD, która została stworzona zgodnie z filozofią „Doświadczenia świeżości”, przemawia ona do sporej ilość kobiet, które pragną zrównoważonego i zdrowego stylu życia. Ponadto to małe AGD ma nam pomóc w szybkim przygotowywaniu posiłków.

Jedna z propozycji producenta jest już wszystkim znana wyciskarka do soków, która teraz wyposażona jest w dodatkową nakładkę do smoothies. Urządzenie to teraz cechuje się nową ciemnosrebrną stylistyką. Wymienne nakładki pozwalają użytkownikom na łatwe przygotowywanie sosów, soków, czy mrożonych koktajli.

Nowej generacji wyciskarka do soków pozwala nam na detoks organizmu, co jak wiadomo jest dopełnieniem zdrowego stylu życia. Potężny silnik pozwala na miażdżenie, a nie krojenie, co pozwala na zachowanie większej wartości składników odżywczych, czy też uniknąć oksydacji.

Podczas poszukiwań idealnego urządzenia warto zwrócić uwagę także na wypiekacz do chleba, który można powiedzieć, że wyznacza trendy w dziedzinie bezglutenowych wypieków. Pozwala nam on także na przygotowywanie pizzy, makaronu, czy też chleba pełnoziarnistego. Nowy wypiekacz producenta wyposażony jest w cztery nowe opcje dzięki, którym użytkownik może cieszyć się nie tylko świeżym chlebem ale także bezglutenowymi makaronami, czy ciastkami.

blender

źródło: cherishedbyme.com

Mówiąc o małych urządzeniach kuchennych, nie możemy zapomnieć o robocie kuchennym, który posiada unikalny wygląd, który zawdzięcza m.in. szklanemu dotykowemu panelowi. Nowy robot kuchenny dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Z jego pomocą możemy przyrządzić dania dla smakoszy. Akcesoria, które dostępne są w tym modelu, pozwalają m.in. na uzyskanie frytek o doskonałym kształcie, czy też przygotowanie suchych mieszanek. Za pomocą szklanego panelu dotykowego możemy wybrać jedno z pięciu automatycznych menu takich jak np. siekanie. Urządzenie wyposażone jest w przeróżne funkcje, dlatego też jest urządzeniem, które świetnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki.

A ty, który z tych prezentów kupisz swojej mamie?

źródło: panasonic.com/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *