Tabletki do zmywarek ranking 2016

Tabletki do zmywarek ranking 2016 – jakie tabletki były najchętniej kupowane 2 2016 roku? Zmywarka ma za zadanie doczyścić każde zabrudzenia, jednak nic nam po zmywarce, kiedy nie mamy najlepszych tabletek do zmywarek. Jakie opinie o tabletkach mają klienci?

Tabletki do zmywarek ranking 2016

źródło: pixabay

Tabletki do zmywarek ranking 2016 – Top 3

  1. Dreft Platinum Tabletki do zmywarki All in One

Cena*: 47 zł

Ilość tabletek: 90 sztuk

Opis: Producent zapewnia nas, że korzystając z tych tabletek, nie musimy korzystać z innych środków do zmywarek (jednak pamiętajcie, że nawet najlepsze tabletki nie zastąpią soli do zmywarek!)

Tabletki Dreft Platinum zawierają płyn:

– granatowy- którego zadaniem jest efektywne płukanie i nabłyszczanie, ma działać jak sól do zmywarek, zapewniać metaliczny połysk, czy chronić nasze szkło

– niebieski- odtłuszcza i oczyszcza zmywarkę, zapobiega osadzanie się tłuszczu w częściach zmywarki

– żółty- nadaje świeży zapach

Opinie*: Tabletki cieszą się dużą popularnością ze względu na cenę, która nie jest wysoka za taką ilość tabletek, przy tak naprawdę trzech środkach czyszczących w jednym.

  1. Finish Tabletki do zmywarki Classic

Cena*: 44 zł

Ilość tabletek: 110 sztuk

Opis: Producent zapewnia, że każde produkty tej firmy zapewniają czystość naczyń, jednak zaznacza także, że tabletki działają najlepiej z innymi środkami.

Opinie*: o tabletkach Finish Classic do zmywarki są raczej niepochlebne, jednak musimy pamiętać, że są to podstawowe tabletki bez żadnych dodatkowych środków czyszczących, nawet jeżeli tabletki są 2w1, czy też 3 w 1 powinniśmy korzystać z płynów do zmywarek i przede wszystkim soli do zmywarek.

Sprawdź jak zrobić -> ekologiczne tabletki do zmywarek

  1. Fairy Platinum Tabletki do zmywarki LEMON

Cena*: 55 zł

Ilość: 80 sztuk

Opis: Ich płynna formuła ma za zadanie doczyścić nawet największe zabrudzenia i tłuszcz.

Opinie*: Tabletki uważane są za skuteczne, jednak ich wadą jest cena, która w porównaniu z innymi tabletkami jest bardzo wysoka.

* Nie jest to ranking najlepszych tabletek do zmywarek, jest to ranking, które tabletki do zmywarek były najchętniej kupowane w 2016 roku

Cena*– Podana cena to średnia cena, za jaką możemy kupić produkt

Opinie*– Opinie są to najczęstsze stwierdzenia o produkcie, należy pamiętać, że skuteczność tabletek zależna jest od wielu czynników takich jak: twardość wody, zabrudzenie naczyń, czy marka sprzętu.

Jeżeli potrzebujecie naprawy AGD, zgłoście się do Technikan.pl

Latest Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *