Samsung po raz kolejny wycofuje swoje produkty

Jakiś czas temu Samsung musiał wycofać swoje smartfony z produkcji, tym razem wadliwe są pralki tego producenta. W stanach zjednoczonych zaczynają napływać skargi spowodowane złą konstrukcją pralek, pralki te mogą nawet wybuchnąć!

Samsung po raz kolejny wycofuje swoje produkty

źródło: pixabay

Samsung po raz kolejny wycofuje swoje produkty

Samsung dostał już około 700 skarg na temat pralek ładowanych od góry, które są w sprzedaży już od 2011 roku. Pralka na początku zaczynała nadmiernie wibrować, aby potem doszło do wystrzelenia pokrywy urządzenia. Samsung wzywa klientów do zwrotów urządzeń, oferują naprawę, zwrot pieniędzy bądź rabat.

Firma twierdzi, że do wybuchów dochodzi podczas szybkiego wirowania w programach, które mają za zadanie wyprać nasze pościele, czy inne ciężkie tkaniny, jednak duża część klientów podaje, że pralki wybuchały nawet podczas normalnego prania.

zepsuta pralka

źródło: pixabay.com

Po raz kolejny wadliwy produkt

Nie byłoby w tym nic bardzo niepokojącego, gdyby nie fakt, że niektórzy z klientów dostali obrażeń wskutek użytkowania pralek, jednym z poważniejszych obrażeń jest, złamana szczeka. Sprzęty takie jak pralki to bardzo mała część dochodów firmy, najwięcej zarabia ona na sprzedaży smarftonów, jednak nawet one nie są bezawaryjne!

Jakiś czas temu firma musiała wycofać ze sprzedaży swoje smartfony, które samoczynnie się zapalały. Choć głównym dochodem firmy jest sprzedaż smartfonów, to w ostatnim czasie sprzedaż sprzętów AGD wzrosła, jednak biorąc pod uwagę, że sprzęty są niebezpieczne, może wrócić to do wcześniejszego stanu rzeczy.

Co myślicie na temat pralek producenta Samsung? Czy jakieś z urządzeń tej marki sprawiało wam problemy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *