Pralka otwierana w trakcie prania

Pralka otwierana w trakcie prania, czyli Samsung zaprezentował innowacją technologie prania. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań możemy w trakcie cyklu prania dołożyć brudne rzeczy. Jak więc działa taka pralka? Jakie dodatkowe funkcje posiada?

Pralka otwierana w trakcie prania

źródło: pixabay.com

Pralka otwierana w trakcie prania.

Nadeszło rozwiązanie problemu zapominania wrzucenia czegoś do prania, firma samsung opracowała niespotykane do dziś, nieszablonowe i nie zbyt trudne w użyciu rozwiązanie tego problemu. W głównych drzwiczkach pralki, zainstalowane zostały dodatkowe drzwiczki, które to pozwalają na dorzucenie zapomnianych ubrań, dodatkowo, kiedy zapomnisz dodać środków do prania, drzwiczki pozwalają ci na ich dorzucenie.

Jak działa pralka otwierana w trakcie prania?

Aby otworzyć, drzwiczki, dzięki którym możemy dorzucić pranie, wystarczy wcisnąć pauzę, po pewnym czasie otworzą się drzwiczki, których wielkość jest na tyle duża, że możesz spokojnie dorzucić np. spodnie, które masz na sobie, i zapomniałaś o nich przy ładowaniu pralki. Funkcja dodatkowo pozwala na dorzucenie w trakcie płukanie rzeczy, które muszą być prane ręcznie, lub można po prostu dolać dodatkową porcję płynu zmiękczającego.

Teraz, każdy myśli no fajnie, że się otwierają, ale jeżeli mogę je otworzyć w trakcie prania to moje dziecko też, otóż nie, dodatkowe drzwiczki w pralce firmy Samsung, mają blokadę, która zabezpiecza przed przypadkowy otwarciem.

dorzucanie ubrań

źródło: pixabay.com

Jakie dodatkowe funkcje posiada pralka otwierania w trakcie prania?

Pralka Samsung WW8500 AddWash posiada jeszcze kilka innych funkcji ułatwiających pranie, osoby posiadające smartfony czy to z systemem Android, czy IOS, mogą monitorować, przebieg cyklu ich prania, mogą także przez smatfona przesłać informację, że pod koniec prania będą chcieli dorzucić do bębna delikatne ubrania lub te, które trzeba prać ręcznie.

Pralka ta dodatkowo pozwala skrócić czas prania nawet do 59 minut. Wyposażona jest także w funkcje Eco Buble- funkcja ta pozwala na efektywniejsze usuwanie plam.

Pralka WW8500 AddWash wydaje się rozwiązaniem dla wszystkich zapominalskich, którzy zawsze w trakcie prania znajdują coś jeszcze, co mogliby dorzucić. Macie ochotę wypróbować nową pralkę firmy Samsung? Myślicie, że pralka otwierana w trakcie prania, jest dobrym rozwiązaniem? Waszym zdaniem pralka otwierana w trakcie prania jest przydatnym sprzętem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *