Porsche w Twoim domu, czemu nie?

Porsche w Twoim domu – to możliwe! Projektanci ze studia F.A. Porsche zaprojektowali pralkę dla Panasonic. Przed firmą zostało postawione zadanie, które pozwoli połączyć funkcjonalność oraz minimalistyczny wygląd sprzętu domowego. Pralka może być Wasza za „jedyne” 13 tysięcy zł.

Porsche w Twoim domu

źródło: studiofaporsche.com

Porsche w Twoim domu – czym wyróżnia się ta pralka?

Chiny są największym rynkiem dla firmy Panasonic poza granicami Japonii. Nowoczesne sprzęty z dużą ilością funkcji są przez chińczyków bardzo pożądane. Sukces urządzenia polega na tym, że sprzęt markowany jest znaczkiem Porsche oraz mamy możliwość podłączenia urządzenia do smartfona. Projekt pralki jest dość surowy i oszczędny. Obudowa w szarym kolorze została wykonana ze stali nierdzewnej. Dodatkowo pralka wyposażona jest w zintegrowane zawieszenie, dzięki czemu wibracje podczas pracy są tłumione.

Na panelu przednim znajdziemy kolorowy ekran, którego grafika została wystylizowana na deskę rozdzielczą samochodów Porsche. Tak jak większość nowoczesnych sprzętów urządzenie zostało wyposażone w moduł komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi, dzięki czemu możemy łączyć się z nią za pomocą internetu. Wszystko to działa za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej, dzięki której można zdalnie wybierać tryby prania, włączać pralkę, regulować ilość płynu do prania, a także otrzymywać powiadomienia po skończonym cyklu.

Koszt pralki to około 2900 dolarów, a więc jak na urządzenie, które wyróżnia się jedynie marką i ciekawym designem jest to dość spory wydatek.

porsche pralka

źródło: tech2.org

Jakie zalety mają pralki sterowane smartfonem?

Przede wszystkim do głównych zalet takiego urządzenia zalicza się możliwość włączenia i wyłączenia urządzenia w dowolnym momencie. Ta opcja jest szczególnie przydatna, jeżeli często zdarza się nam zapomnieć o włączeniu prania. Kolejną zaletą jest łatwy monitoring kosztów, na aplikacji będziemy mieli możliwość, sprawdzić ile kosztować nas będzie, konkretny cykl prania. Za pomocą aplikacji można także sprawdzać stan techniczny urządzenia, a więc nie musimy się obawiać, że zaskoczy nas niespodziewana awaria urządzenia.

Jeżeli pralka Porsche nie jest na waszą kieszeń sprawdźcie popularne pralki z Wi-Fi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *