Odkurzanie może być przyjemne- czyli odkurzacz bez kabla!

Nowe odkurzacze Samsung nie potrzebują kabla, aby działać! Bezprzewodowy odkurzacz pozwala dotrzeć do miejsc, które nie są dostępne dla zwykłych odkurzaczy. Jak działa taki odkurzacz? Jak długo może odkurzać? Dowiedz się wszystkiego o nowych odkurzaczach.

odkurzacz bezprzewodowy

źródło: pixabay.com

Odkurzanie może być przyjemne- czyli odkurzacz bez kabla!

Brak kabla możliwy jest dzięki mocnej, litowo-jonowej baterii, także dzięki niej możemy odkurzać nasze mieszkanie przez pół godziny. Odkurzacz bezprzewodowy pozwala na dostęp do wielu miejsc, jest dużo łatwiejszy do przechowywania, a nasz kręgosłup, dzięki niemu jest zdrowszy. Zasięg takiego odkurzacza nie jest ograniczony, więc żadne kable od niego, czy przedłużacze nie będą plątać się nam pod nogami.

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung daje możliwość sprzątnięcia podłogi, tapicerki w samochodzie, czy wyczyszczenia mebli- jest to możliwe dzięki odłączanej rączce. Samsung oferuje dwa modele bez przewodowych odkurzaczy, w każdym z nich można opuścić rączkę do poziomu podłogi, aby doczyścić miejsce pod meblami, czy łóżkiem. Tak jak inne odkurzacze i te mają możliwość wymieniania końcówek, wiec bez problemu dotrzemy do nawet najmniejszych szczelin.

Budowa, która zapewni obrót o 180 stopni, daje możliwość łatwego manewrowania i omijania napotkanych przeszkód, urządzenie to jest bardzo mobilne, a więc idealnie sprawdzi się w małych ciasnych mieszkaniach, ich przechowywanie jest naprawdę proste, dzięki takiej budowie bez problemu możemy trzymać je w szafie.

Latest Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *