Nowe rozwiązania w pralkach Bosch, które doceni każda pani domu

Nowa technologia od Bosch spodoba się wszystkim zabieganym osobą, jeżeli niejednokrotnie w pośpiechu dosypujesz proszku i wlewasz płyn do płukania, spodoba ci się fakt, że dzięki nowej technologii, dodawanie detergentu odbywać będzie się dopiero po 20 praniach. Jakie są nowe rozwiązania w pralkach Bosh?

pralka Bosh

źródło: Euronics

Nowe rozwiązania w pralkach Bosch

Pralki Bosch VarioPerfect z systemem i-DOS same wiedzą ile detergentu pobrać, sypiesz raz, a pralka wypierze pranie z jednego sypania nawet do 20 razy. Pralki są tak zaprojektowane, że pobierają płyn do płukania i proszek do prania z dokładnością do 1 mm

Nowe pralki posiadają coraz więcej udogodnień, które mają na celu jak najbardziej pomóc nam zaoszczędzić czas. Każda osoba, której zdarzyło się załadować pranie, jednak zapomnieć o dosypaniu detergentu, doceni producenta Bosh za tak wielki postęp, jeżeli chodzi o rozwój pralek.

Dzięki systemowi i-DOS nowe pralki automatycznie pobierają proszek do prania, czy też płyn. Do rzeczy: jak działa ten system? Pojemnik płyn do płukania ma pojemność aż 1,3 litra, lejesz raz i nie martwisz się przez mniej więcej 20 kolejnych prań. W pralce zamontowany jest czujnik, który ma za zadanie sprawdzić:

pralka ubrania w środku

źródło: lavenderlaundry.co.uk

  • Jakie tkaniny są w pralce, czyli ich rodzaj
  • Jak bardzo brudne są
  • Jak twarda jest woda
  • Jak dużo załadowane jest ubrań

I właśnie dzięki temu możemy cieszyć się idealnie czystymi ubraniami! Czujnik biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, dobiera odpowiednią ilość detergentu z dokładnością co do 1 mm! Jeżeli pralka, która automatycznie pobiera detergentu, jeszcze was nie przekonała, to może jej kolejne zalety was przekonają? Jak wiadomo, pralki są jednych z najbardziej energochłonnych sprzętów, dlatego też pralka Bosch wychodzi temu naprzeciw i pobiera nawet do 30% mniej energii i jest w stanie oszczędzić nawet do 7062 litrów wody! Co teraz myślicie na temat pralki Bosch VarioPerfect?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *