Media Markt docenia kibiców

Pomimo porażki naszych w meczu z Portugalią Media Markt postanowiło nagrodzić wiernych kibiców, nagroda nie będzie taką, jaką zaplanowano, jednak ci, którzy wzięli udział w akcji, na pewno nie zawiodą się na sklepie. Sklep postanowił docenić wszystkich wiernych kibiców, którzy zrobili zakupy na początku czerwca

the-ball-488700_960_720

źródło: pixabay.com

Większość nie wierzyła, że nasz drużyna dojdzie tak daleko, jednak udało im się to i jesteśmy im za to naprawdę wdzięczni, Media Markt postanowiło nagrodzić wiernych kibiców i na osłodę po przegranym meczu postanowili każdemu uprawnionemu do wygranej klientowi, podarować kartę podarunkową o wartości 20% dokonanych zakupów.

Dla przypomnienia akcja była organizowana między 2 a 5 czerwca, wtedy to kiedy kupiło się towar za więcej niż 500 złotych, po zarejestrowaniu się 6 czerwca na stronie, brało się już udział w akcji, kiedy ten warunek był już spełniony, wystarczyło kibicować naszym.

To nie jest pierwsza akcja, którą Media Markt zachęcało do kibicowania, od dawna już sklep wspiera naszą reprezentację i zachęca wszystkich do kibicowania. Byliśmy naprawdę blisko wygranej, jednak nie udało nam się zrealizować celu. Ale nie zapominajmy, że pierwszy raz od wielu lat wyszliśmy z grupy i jesteśmy wdzięczni za to naszym piłkarzom. Kartę podarunkową można odebrać w sklepach stacjonarnych w dniach od 18 lipca do 12 sierpnia tego roku.

Ktoś z was wziął udział w akcji? Dajcie koniecznie znać, czy kibicowaliście z Media Markt.

źródło: mediamarkt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *