LG TWIN Wash, czyli dwa prania zamiast jednego

Pralka LG TWIN Wash to świetne rozwiązanie. Wszystkim, którym zdarzyło się zapomnieć wrzucić ubranie do prania, czy też niespodziewanie ubrudzić rzecz, jaką chcieliśmy właśnie założyć, może spodobać się rozwiązanie, jakie zostało zastosowane w pralkach LG.

LG TWIN Wash

źródło: lg.com

Pralka LG TWIN Wash została wyposażona w dwa bębny, dzięki którym w tym samym czasie możemy wyprać różne typy ubrań, które wymagają odmiennych ustawień. Dlatego w tym samym czasie możemy zrobić prania czarnych i białych ubrań, w tym samym czasie bądź silnie zabrudzone tkaniny z delikatnymi. Warto także wspomnieć, że oba te prania będą trwały niecałą godzinę. Zarówno bęben główny, ładowany od przodu oraz mały, który wysuwamy u dołu pralki, mieszczą się w eleganckim urządzeniu z klasy Premium. Większy bęben został dodatkowo wyposażony w nowoczesne rozwiązania, które zapewniają wysoką jakość prania, m.in. dołożenie prania do cyklu, który już trwa, skrócenie czasu prania (system, który umożliwia bezpośrednie rozpylenie wody z proszkiem, płynem bądź kapsułką bezpośrednio na tkaniny). Możemy także skorzystać z funkcji prania parowego, które pozwala na odświeżenie oraz usunięcie alergenów z odzieży.

Szukasz pralki? Sprawdź: Porównanie pralek: Samsung WW70J5346MA LG F14U2TDN1 Electrolux EWF1276GDW

LG TWIN Wash – jak działa?

Mniejszy bęben służy przede wszystkim do szybkiego prania, tak aby w razie nagłego wypadku można było z niego skorzystać. Opcja ta sprawdza się w sytuacjach, kiedy potrzebujemy wyczyścić niewielką ilość prania i nie chcemy na siłę zapełniać głównego bębna. Urządzenie zostało także wyposażone w suszarkę hybrydową, która tworzy wielofunkcyjny i zintegrowany sprzęt domowy, który wpasowuje się w nasze tempo życia. Codzienne pranie i suszenie może ułatwić połączenie sprzętu z siecią Wi-Fi, pozwoli to na monitorowanie i diagnozowanie problemów. Możemy także pobierać dodatkowe programy oraz w łatwy sposób kontrolować urządzenie podczas np. zakupów.

LG TWIN Wash

źródło: lg.com

Pralka LG nie tylko jest wyposażona w najnowocześniejsze technologie, ale także prezentuje się elegancko i stylowo. Klasyczna biel w połączeniu z hartowanym szkłem oraz ergonomiczne elementy kompaktowej formy sprawią, że urządzenie jest uniwersalne i bez problemu sprawdza się w nowoczesnych pomieszczeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *