Aplikacja od Philips – zdrowe napoje

Firma Philips wie, jak ważne jest zdrowie, dlatego postanowiła stworzyć aplikacje „Zdrowe napoje”, dzięki, której można znaleźć odpowiedni dla siebie przepis na koktajl czy sok. Aplikacja pozwala także sprawdzić wartości odżywcze napoju i zaplanować cotygodniowe wyzwanie.

przepis soki

źródło: pixabay.com

Aplikacja od Philips – zdrowe napoje

Jeżeli chodzi o warzywa i owoce to im więcej, tym lepiej. W ciągu dnia powinno się spożywać ich około 400 gram. Warzywa powinniśmy jeść trzy razy w ciągu dnia, a owoce dwa. Dzięki nowej aplikacji od Philips staje się to o wiele prostsze.

Co to takiego aplikacja „Zdrowe napoje”?
Aplikacja „Zdrowe napoje” pozwala na zdobycie nowych przepisów na zdrowe koktajle czy soki zarówno te wyciskane, jak i te z sokowirówek. W aplikacji znajdziemy również wartości odżywcze danego soku, czy korzyści płynące z jego wypicia.

Przepis na dziś
Aplikacja posiada opcje propozycja na dziś, na samym początku, gdy zainstalujemy aplikacje, daje ona nam możliwość dostosowanie jej do siebie. Dzięki temu, że ją spersonalizujemy aplikacja będzie wiedzieć, co lubimy i będzie pokazywać nam propozycje przepisów. Dodatkowo możemy zaplanować wyzwanie, dzięki czemu będziemy mieć większą motywację do picia soków. Do wyboru są wyzwania: Energia do trenowania, wyzwanie Detoks, Śniadanie w ruchu czy Wspomaganie trawienia. Kiedy wybierzemy już jakieś wyzwanie, aplikacja dostosuje do niego zestawy soków czy też koktajli. Jeżeli w trakcie trwania wyzwania jakiś przepis nam się jednak nie spodoba, w każdym momencie możemy go zmienić.

Aplikacja od Philips – zdrowe napoje

źródło: pixabay.com

Stwórz listę zakupów jednym kliknięciem.
Jeżeli zintegrujemy nasza aplikacje z aplikacją Zdrowie, m możemy sprawdzać dzienne spożycie wartości odżywczych i zobaczyć jaki będzie najlepszy sok do konkretnego celu. Kiedy wybierzemy jeden z interesujących nas przepisów, po dodania ich do listy zakupów, automatycznie pojawią się tam produkty, które będą nam potrzebne do przyrządzenia soku czy też koktajlu, kiedy mamy taką ochotę możemy także ręcznie dodać jakiś produkt do listy zakupów.

Aplikacja „Zdrowe napoje” to prosty sposób na zdrowe odżywanie się przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy chcieliby zacząć się zdrowo odżywiać, jednak nie mają do tego motywacji. Dajcie koniecznie znać, co myślicie o tej aplikacji, a może ktoś z was już z niej korzystał i ma własne przemyślenia na jej temat?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *