Czas największych promocji AGD

Od czasu Black Friday sklepy nie zwalniają tempa, wiele produktów jest przecenionych z okazji zbliżających się świąt. Zobacz jakie promocje AGD czekają na ciebie w sklepach!

promocje agd

źródło: pixabay.com

Czas największych promocji AGD

W sklepie RTV Euro AGD znajdziesz przeceny zaczynające się kuchenek mikrofalowych a kończące się na pralkach i lodówkach. Lodówka Samsung RB37J5925SS przeceniona jest z 2 399 zł na 1 999 zł, czyli oszczędzasz 400 złoty.

Sklep organizuje także promocje tematyczne, w których kupicie prezenty na święta w niższych cenach, np. promocja „Prezenty, że #hohoho”, w której znajdziecie m.in. telefony, klawiatury, czy szczoteczki elektryczne w niższych cenach ta promocja trwa do 23.12.2016.

W sklepie Media Expert znajdziecie promocje na sprzęty AGD i nie tylko, jak można przeczytać na stronie „akcja obowiązuje do 24.12.2016 do godziny 23.59 lub do wyczerpania zapasów”. Tak jak w poprzednik sklepie znajdziecie jedną z lodówek nawet o 500 złotych taniej – „Lodówka SAMSUNG RB 31FDRNDBC” Przeceniona jest 2399 zł na 1 999 zł. Niektóre produkty będą przecenione dopiero po dodaniu kodu do zamówienia, więc zwróćcie na to uwagę, kończąc transakcję.

Media Markt nie zostaje w tyle także, ten sklep oferuje swoim klientom zniżki, skupia się on jednak głównie na sprzętach, które sprawdzą się idealnie na prezenty, czyli małym AGD.

źródło: mediaexpert.pl

‎źródło: mediamarkt.pl

źródło: euro.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *